REZERWACJA MIEJSCA

ZASADY REZERWACJI MIEJSCA

 1. Zgłoszenia do udziału w Wiosce Bullerbyn są dokonywane poprzez wypełnienie i wysłanie FORMULARZA  ZGŁOSZENIOWEGO (on-line).
 2. Potwierdzenie rejestracji jest automatycznie przesyłane mailem na podany w zgłoszeniu adres e-mail. Potwierdzenie rejestracji nie jest tożsame z zakwalifikowaniem dziecka do udziału w Wiosce.
 3. Jeżeli dziecko zostanie zakwalifikowane, to w ciągu 5 dni roboczych od przesłania zgłoszenia, na podany w zgłoszeniu adres mailowy, zostanie przesłane potwierdzenie rezerwacji miejsca.
 4. W przypadku braku miejsca w wybranym terminie, Fundacja aktywuje rezerwację w terminie wybranym jako alternatywny, jeśli będą w nim dostępne miejsca.
 5. Po otrzymaniu POTWIERDZENIA REZERWACJI należy:
  a) w ciągu 3 dni dokonać wpłaty zaliczki w kwocie 400 zł (Voucherem albo korzystając z przesłanego linka do płatności on-line)
  b) wydrukować umowę, podpisać  i dostarczyć do Fundacji (pocztą, kurierem lub osobiście)  do 45-go dnia przed datą rozpoczęcia turnusu.
 6. Prosimy o terminowe wpłaty. W przypadku braku wpłaty zaliczki w ciągu 3 dni rezerwacja wygasa a na zwolnione miejsce zapraszamy osoby z listy rezerwowej.
 7. Pełna rezerwacja uczestnictwa w projekcie ważna jest od daty dokonania przelewu zaliczki. O zaksięgowaniu zaliczki na koncie Fundacji informujemy e-mailem przesłanym na adres podany w formularzu rejestracyjnym.
 8. Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej na 45 dni przed datą rozpoczęcia turnusu (płatność Voucherem, Bonem Turystycznym albo korzystając z przesłanego linka do płatności on-line).
 9. Nieuiszczenie całości opłaty w terminie oznacza rezygnację z udziału w Działaniu a Fundacji przysługuje prawo do dokonania potrąceń.

Po więcej informacji na temat różnych form płatności (Voucher, Bon turystyczny, płatność przelewem przy użyciu linka do płatnosci online) kliknij tutaj 

Zapisy na Wioskę Bullerbyn odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy on-line.

Formularz zapisów.
 • Jeśli chcą Państwo zarejestrować dziecko urodzone w roku 2013 do tipi prosimy o wcześniejszy kontakt  nami.
 • Jeżeli na końcu formularza pojawi się napis BŁĄD TECHNICZNY to oznacza, że nie ma już miejsc w  tym terminie.
  W takiej sytuacji prosimy o wypełnienie listy rezerwowej.

LISTA REZERWOWA

Jeśli brakuje miejsc na wybrany przez Ciebie turnus wypełnij formularz listy rezerwowej.
Odezwiemy się gdy pojawi się wolne miejsce.

LISTA REZERWOWA
ORGANIZATOR

Fundacja Bullerbyn
na rzecz wspóloty dzieci i dorosłych
ul. Nieziemska 1, 05-506 Wilcza Góra
NIP 1231134020 REGON  141221128

KONTAKT

Biuro Wioski Bullerbyn
(pon.-pt., godz. 9:00-17:00)
515 734 007
[email protected]

Fundacja Bullerbyn © 2021.Wszystkie prawa zastrzeżone.