Opłaty

CENY

Zakwaterowanie w domu głównym: 2570 zł
Zakwaterowanie w domku szwedzkim: 2570 zł
Zakwaterowanie w tipi na turnusach jednotygodniowych: 2450 zł
Zakwaterowanie w tipi na turnusie dwutygodniowym: 4200 zł

Szczegóły płatności rodzice otrzymują w wiadomości potwierdzającej przyjęcie dziecka na turnus. Prosimy o wstrzymanie się z płatnością do czasu otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji miejsca. 

DOFINANSOWANIA

DOFINANSOWANIE DLA NASZYCH PODOPIECZNYCH

Podopiecznym Fundacji, którzy brali udział w jednym z poprzednich działań Fundacji Bullerbyn (letnich, zimowych, unschooling) przysługuje dofinansowanie 100 zł.

DOFINANSOWANIE DLA RODZIN W TRUDNEJ SYTUACJI

Istnieje możliwość skorzystania z Funduszu dofinansowań wypoczynku dla rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej.
Po więcej informacji kliknij
<<FUNDUSZ DOFINANSOWAŃ>>

OPŁATY

ZALICZKA

Zaliczka w wysokości 500 zł za udział w turnusie jest płatna w ciągu 3 dni od daty przesłania (na adres mailowy podany w formularzu rejestracyjnym) potwierdzenia rezerwacji miejsca.

Zaliczkę można opłacić wyłącznie przekazem pieniężnym za pomocą FiberPay – link do wpłaty zaliczki on-line prześlemy w mailowym potwierdzeniu rezerwacji miejsca.

DOPŁATA

Dopłatę można uregulować wyłącznie przekazem pieniężnym za pomocą FiberPay – link do dopłaty on-line prześlemy w mailowym potwierdzeniu udziału.

Dopłata powinna być uregulowana na 45 dni przed terminem rozpoczęcia turnusu, na którym zostało zarezerwowane miejsce, czyli:

  • turnus 1 – do 09 maja 2024
  • turnus 2 – do 16 maja 2024
  • turnus 3 – do 23 maja 2024
  • turnus 4 –  do 30 maja 2024
  • turnus 5 – do 6 czerwca 2024
  • turnus 6 – do 13 czerwca 2024
  • turnus 7 – do 20 czerwca 2024
  • turnus 8 – do 27 czerwca 2024
  • turnus 9 – do 4 lipca 2024

UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI

Rekomendujemy Rodzicom zawarcie „ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej” u dowolnego ubezpieczyciela.

Zdarza się, że dziecko zachoruje tuż przed wyjazdem na turnus. Warto się na taką sytuacje przygotować. W niektórych towarzystwach ubezpieczeniowych istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej.  Warunki ubezpieczenia a także termin, w którym można zawrzeć taką umowę różnią się w zależności od firmy.

Zazwyczaj termin zawarcia umowy jest bardzo krótki, 3-6 dni od daty dokonania wpłaty zaliczki i różni się w zależności od ubezpieczyciela 
 
Z naszego rozeznania wiemy o kilku ubezpieczycielach zajmujących się tą sprawą.

Podajemy kilka namiarów, które udało nam się wyszukać: