Zakwaterowanie

DOM

Do domu zapraszamy dzieci najmłodsze, urodzone w roku 2012.

Liczba dzieci. W domu zamieszka jedna grupa, 12 dzieci, z dwoma opiekunami.

Pokoje i wyposażenie. Dzieci będą mieszkać w trzech pokojach wyposażonych w łóżka.  Pod łóżkami znajdują się drewniane szuflady lub plastikowe skrzynie na rzeczy dzieci. Opiekunowie będą spać w pobliżu pokoi dzieci.

Łazienki. Do dyspozycji grupy są dwie łazienki zlokalizowane blisko pokoi.

Cena. Tygodniowe wakacje w domu – 2170 zł.

DOMKI SZWEDZKIE

W Bullerbyn przy Rynku stoją cztery kolorowe, drewniane domki, dedykowane dzieciom z roczników 2011 – 2012. 

Domki i wyposażenie. W trzech domkach zamieszka po 4 dzieci. Opiekunowie będą spać w czwartym domku. Wszyscy mieszkańcy domków tworzą jedną, dwunastoosobową grupę. Domki są wyposażone w łóżka a pod łóżkami drewniane szuflady lub plastikowe skrzynie na rzeczy dzieci.

Łazienki. W domkach nie ma łazienek. Dzieci korzystają z dwóch łazienek z prysznicami, które są pomiędzy zielonym i czerwonym oraz między niebieskim i żółtym domkiem. Toalety znajdują się  w pobliskich sanitariatach. 

Cena. Tygodniowe wakacje w domkach szwedzkich – 2170 zł.

TIPI

Na wakacje w indiańskich namiotach tipi zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat. W Bullerbyn są dwa obozy, w każdym obozie zamieszka jedna grupa. Będziemy się starali dobrać do grup dzieci w podobnym wieku.

Liczba dzieci. W każdym namiocie mieszka 4 dzieci w podobnym wieku. Opiekunowie mieszkają w namiocie położonym w pobliżu.

Budowa tipi i wyposażenie. Tipi mają drewniane podłogi, wewnętrzną ściankę, ozan (podwieszany sufit) a na szczycie raincap (daszek). W środku łóżka z materacami, a pod łóżkami plastikowe skrzynki na rzeczy dzieci.
W dużym obozie (dla dzieci młodszych) w namiotach są lampki. W małym podobozie (dla starszych) nie ma prądu – konieczne są latarki.

Łazienki. Mieszkańcy tipi korzystają z sanitariatów zewnętrznych (łazienki polowe).

W tipi, jak to w namiocie, może być duszno w upalne dni i chłodno w nocy. Wyposażcie mieszkańca tipi w ciepłą piżamę, najlepiej dres, ciepły śpiwór, ciepły koc.

Cena. Turnus tygodniowy w tipi – 2090 zł;

terminy turnusów
zobacz