Zakwaterowanie

DOM

Do domu zapraszamy dzieci najmłodsze, urodzone w roku 2013 i 2012.

Liczba dzieci. W domu zamieszka jedna grupa, 12 dzieci, z dwoma opiekunami.

Pokoje i wyposażenie. Dzieci będą mieszkać w trzech pokojach wyposażonych w łóżka.  Pod łóżkami znajdują się drewniane szuflady lub plastikowe skrzynie na rzeczy dzieci.

Opiekunowie będą spać razem z dziecmi w pokoju, lub jeżeli nie będzie takiej możliwości ze względu na odgórne wytyczne, to w pobliżu pokoi dzieci.

Łazienki. Do dyspozycji grupy są dwie łazienki zlokalizowane blisko pokoi.

Cena: 1980 zł za turnus jednotygodniowy w domu.

DOMKI SZWEDZKIE

W Bullerbyn przy Rynku stoją cztery kolorowe, drewniane domki, dedykowane dzieciom z roczników 2012 – 2013. 

Domki i wyposażenie. Domki są wyposażone w łóżka a pod łóżkami drewniane szuflady lub plastikowe skrzynie na rzeczy dzieci.

Opiekunowie będą spać razem z dziećmi w domkach, lub jeżeli nie będzie takiej możliwości ze względu na odgórne wytyczne, to w pobliżu pokoi dzieci.

Łazienki. W domkach nie ma łazienek. Dzieci korzystają z dwóch łazienek z prysznicami, które są pomiędzy zielonym i czerwonym oraz między niebieskim i żółtym domkiem. Toalety znajdują się  w pobliskich sanitariatach. 

Cena: 1980 zł za turnus jednotygodniowy w domku.

TIPI

Na wakacje w indiańskich namiotach tipi zapraszamy dzieci urodzone w latach 2008-2013 (jeśli chcesz zapisać do tipi dziecko z rocznika 2013, prosimy, skontaktuj się z nami).

Budowa tipi i wyposażenie. Tipi mają drewniane podłogi, wewnętrzną ściankę, ozan (podwieszany sufit) a na szczycie raincap (daszek). W środku łóżka z materacami, a pod łóżkami plastikowe skrzynki na rzeczy dzieci. W dużym obozie (dla dzieci młodszych) w namiotach są lampki. W małym podobozie (dla starszych) nie ma prądu – konieczne są latarki.

Opiekunowie mieszkają razem z dziećmi, lub jeżeli wytyczne na to nie pozwolą, w namiocie położonym w pobliżu tipi dzieci.

Łazienki. Mieszkańcy tipi korzystają z sanitariatów zewnętrznych (łazienki polowe).

W tipi, jak to w namiocie, może być duszno w upalne dni i chłodno w nocy. Wyposażcie mieszkańca tipi w ciepłą piżamę, najlepiej dres, ciepły śpiwór, ciepły koc.

Cena: 1890 zł za turnus jednotygodniowy w tipi.

terminy turnusów
zobacz
ORGANIZATOR

Fundacja Bullerbyn
na rzecz wspóloty dzieci i dorosłych
ul. Nieziemska 1, 05-506 Wilcza Góra
NIP 1231134020 REGON  141221128

KONTAKT

Biuro Wioski Bullerbyn
(pon.-pt., godz. 9:00-17:00)
515 734 007
[email protected]

Fundacja Bullerbyn © 2021.Wszystkie prawa zastrzeżone.