Zakwaterowanie

DOM

Do domu zapraszamy dzieci najmłodsze, urodzone w roku 2014 i 2015.

W domu zamieszka jedna grupa, 13 dzieci, z dwoma opiekunami.
Opiekunowie będą spać razem z dziećmi w pokoju, lub jeżeli nie będzie takiej możliwości ze względu na odgórne wytyczne, to w pobliżu pokoi dzieci.

Pokoje i wyposażenie. Dzieci będą mieszkać w dwóch lub trzech pokojach wyposażonych w łóżka.  Pod łóżkami znajdują się drewniane szuflady lub plastikowe skrzynie na rzeczy dzieci.

Łazienki. Do dyspozycji grupy są dwie łazienki zlokalizowane blisko pokoi.

Cena: informacje wkrótce

DOMKI SZWEDZKIE

W Bullerbyn przy Rynku stoją cztery kolorowe, drewniane domki, dedykowane dzieciom z roczników 2013 – 2015.

Na każdym turnusie mamy dwie dwunasto – trzynastoosobowe grupy zajmujące
po dwa domki. W domku mieszka po 6-7 dzieci. Każdą grupą zajmują się dwie dorosłe osoby. Opiekunowie będą spać razem z dziećmi w domkach, lub jeżeli nie będzie takiej możliwości ze względu na odgórne wytyczne, to w pobliżu pokoi dzieci.

Domki i wyposażenie. Domki są wyposażone w łóżka a pod łóżkami drewniane szuflady lub plastikowe skrzynie na rzeczy dzieci.

Łazienki. W domkach nie ma łazienek. Dzieci korzystają z dwóch łazienek z prysznicami, które są pomiędzy zielonym i czerwonym oraz między niebieskim i żółtym domkiem. Toalety znajdują się  w pobliskich sanitariatach. 

Cena: informacje wkrótce

TIPI

Na wakacje w indiańskich namiotach tipi zapraszamy dzieci urodzone w latach
2011 – 2015. Turnusy jednotygodniowe są przeznaczone dla wszystkich,
turnus dwutygodniowy jest dedykowany najstarszym uczestnikom, z roczników
2011 – 2013.

Grupy tipi liczą 12 – 13 dzieci oraz dwóch dorosłych. Każda grupa zamieszkuje dwa namioty. Opiekunowie mieszkają razem z dziećmi, lub jeżeli wytyczne na to nie pozwolą, w namiocie położonym w pobliżu tipi dzieci.

Budowa tipi i wyposażenie. Tipi mają drewniane podłogi, wewnętrzną ściankę, ozan (podwieszany sufit) a na szczycie raincap (daszek). W środku łóżka z materacami, a pod łóżkami plastikowe skrzynki na rzeczy dzieci. W dużym obozie (dla dzieci młodszych) w namiotach są lampki. W małym podobozie (dla starszych) nie ma prądu – konieczne są latarki.

Łazienki. Mieszkańcy tipi korzystają z sanitariatów zewnętrznych (łazienki polowe).

W tipi, jak to w namiocie, może być duszno w upalne dni i chłodno w nocy. Koniecznie wyposażcie mieszkańca tipi w ciepłą piżamę, najlepiej dres, ciepły śpiwór, ciepły koc.

Cena:
turnusy jednotygodniowe: informacje wkrótce
turnus dwutygodniowy dla 10-12 latków: informacje wkrótce

terminy turnusów
zobacz